У Краматорську 27 лютого 2020 року у конференц-залі ювелірного дому SAGA відбувся форум, присвячений нововведенням у законодавстві щодо державних закупівель та роботи системи Prozorro. Захід пройшов за участі фахівців електронного майданчику Zakupki.prom.ua та керівника проєкту Prozorro Market, участь у роботі форуму взяли представники Донецької облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств, які є користувачами системи Prozorro.
Спікерами форуму виступили: Олена Парфенюк – керівниця відділу розвитку державних закупівель, Катерина Клочкова – фахівчиня відділу розвитку державних закупівель, Олексій Краснощоков – керівник проекту Prozorro Market, Наталя Войтенко – фахівчиня відділу із розвитку державних аукціонів.
Фахівці з відділу розвитку державних закупівель Олена Парфенюк і Катерина Клочкова розповіли присутнім про зміни у законодавстві щодо публічних закупівель:
нові типи процедур;
зміни у строках публікації;
новий термін «аномально-низька ціна»;
професіоналізація сфери публічних закупівель;
нові підходи до оскарження;
відповідальність по-новому.
![](/storage/app/thumbnails/51b/b36/e45/image-from-ios-13_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f98/e95/014/image-from-ios-14_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d2d/457/a4a/image-from-ios-15_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/000/934/0f4/image-from-ios-16_820x360.jpg)