Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко взяв участь у ДонбасМедіаФорумі сьогодні, 5 листопада.
Цей захід вже сьомий рік поспіль є майданчиком для фахового обговорення проблем медіа та суспільства загалом.
Під час панельної дискусії «Вибори, яких не було: 18 підконтрольних громад без самоврядування та інтернет-голосування РФ на окупованій території» учасники обговорили потенційну можливість організації місцевих виборів у громадах, розташованих у безпосередній близькості до лінії зіткнення; а також небезпеку, яку несуть так звані вибори на окупованих територіях, що були у незаконний спосіб організовані російською окупаційною адміністрацією.
Окремо зупинилися на ролі українських ЗМІ у донесенні об’єктивної та неупередженої інформації до мешканців тимчасово окупованих територій.
Йшлося й про необхідність залучення наших громадян, що перебувають у заручниках окупаційної влади, до загальноукраїнського інформаційного простору.
«Дякую учасникам дискусії за чітко аргументовані позиції та послідовні дії задля спільної мети - відновлення територіальної цілісності української держави», - зазначив Павло Кириленко.
![](/storage/app/thumbnails/730/d4e/225/253282700_1072958770119876_1511224329242139746_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6fb/bd0/863/252509884_1072959026786517_556647771425943379_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f27/cf2/456/252658560_1072959130119840_4552447291457860661_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/716/a93/47b/253602683_1072958916786528_2729589904655932947_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3c9/3c4/7e8/252916627_1072959240119829_6632025221973878473_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c1e/139/7d6/253244511_1072958673453219_3484250239495817495_n_820x360.jpg)