Представники обласної влади, підприємці, військові обговорили з міжнародною делегацією актуальні проблеми регіону та шляхи їх вирішення.
Як повідомив на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін, на зустрічі із представниками Агентства ООН у справах біженців в Україні та делегацію впливових американських діячів він говорив про те як західний світ може допомогти Донеччині.
У зустрічі брали участь підприємці, військовики, дипломати, науковці. Кожен — експерт у своїй галузі і кожен щиро прагне допомогти Україні.
“Разом зі своїм луганським колегою Артемом Лисогором розповіли про героїчний спротив, який у лютому 2022 року чинили окупантам не тільки військові, але й цивільні. Описали ситуацію на фронті та проговорили найбільші проблеми, з якими стикаються наші області.
Усі сходимось в одному: головне, що нам зараз потрібне, — це підтримка Збройних сил України. Будь-які гуманітарні місії будуть безглузді, якщо Сили оборони не зможуть виконувати свою роботу.
Точно знаю, що наші американські партнери перекажуть наші слова у Вашингтоні і сподіваюсь, що вони матимуть вплив на ухвалення важливих для України рішень”, - наголосив Вадим Філашкін.
Очільник Донеччині також подякував Представниці УВКБ ООН в Україні пані Кароліні Ліндхольм Біллінг за організацію зустрічі та висловив впевненість, що давнє партнерство між Донецькою облдержадміністрацією та представництвом міжнародної організації надалі буде тільки поглиблюватися і розвиватися.
![](/storage/app/thumbnails/010/29a/270/filashkin-oon-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/062/cc7/9fc/filashkin-oon-3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a12/583/4b2/filashkin-oon-5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3cb/f44/85b/filashkin-oon-9_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/11e/0f4/eae/filashkin-oon-10_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/848/123/8d3/filashkin-oon-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/110/8ce/a5a/filashkin-oon-4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/55c/ae4/c26/filashkin-oon-6_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/37d/ce9/22e/filashkin-oon-7_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/98c/0ab/78d/filashkin-oon-8_820x360.jpg)