Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко дав старт десятому щорічному передсезонному турніру з хокею з шайбою “Відкритий Кубок Донбасу 2021” у Краматорську сьогодні, 27 серпня.
“Вже понад сто років в Україні грають у хокей, а найкраще – на Донеччині. Три з чотирьох команд, які зібралися на сьогоднішній турнір, представляють нашу область, і це не може не тішити. Побажав учасникам змагань та глядачам гарної гри. Сподіваюсь, цей турнір стане якісною підготовкою для прийдешнього сезону та подарує яскраве видовище”, - зазначив очільник області.
Цього року у турнірі беруть участь «Донбас», «Кременчук», «Краматорськ» і «Маріуполь».
![](/storage/app/thumbnails/e4d/3e8/f16/240392277_1027500854665668_3221466991089246372_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1c9/573/83a/240626729_1027500757999011_8006895671038422446_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d6f/16f/a7f/240651091_1027500774665676_5900622595779214743_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/aa2/2f1/4ae/240673085_1027500637999023_9199660642959857394_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bf4/6f0/8c2/240704214_1027500837999003_7536287350272506378_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fb4/1a7/bc9/240706925_1027500427999044_4060241079493855393_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0a4/31e/a5e/240474112_1027500547999032_4622115994781117674_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9a2/723/117/240586686_1027500944665659_255674978898195423_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c0b/196/522/240602862_1027500571332363_9216785803522795634_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f88/a40/f22/240610494_1027500667999020_4166944100241451350_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/798/6ef/d6c/240614780_1027500984665655_2577395530279749163_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fca/360/304/240624735_1027500474665706_1200169384501917960_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/268/153/243/240633069_1027500651332355_8894153413513267667_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f69/eed/f09/240651091_1027500737999013_1912556246511955316_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/36e/5ea/6bb/240657277_1027500364665717_3811761223009333830_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1a4/8fe/50d/240662657_1027500874665666_3434849502065400612_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/95b/224/3a5/240669025_1027500964665657_4623702471657418400_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/32e/6b4/8a5/240677684_1027500387999048_309380549283688606_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fc7/aef/255/240677693_1027501047998982_6239160265382768908_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7e4/6b0/f2c/240700705_1027500527999034_3845279398914153952_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/387/9f4/dd8/240712937_1027500347999052_2182579659903510448_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/29c/bc5/01a/240729361_1027500444665709_6985398052200039960_n_820x360.jpg)