28 серпня голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко на регіональному полігоні твердих побутових відходів у Краматорську оглянув техніку, придбану для Донецького регіонального центру поводження з відходами.
Техніка працюватиме на полігонах у Краматорську, Волновасі й Кураховому та на сміттєсортувальній станції в Олександрівському районі.
На закупку 14 одиниць техніки з обласного екологічного фонду виділили 54 млн гривень. На КП вже надійшли 3 автонавантажувачі з комбінованим ковшом, палетними вилами, підмітальною щіткою й відвалом для снігу; 2 самоскиди та 3 одноковшові фронтальні навантажувачі. За словами директора КП "Донецький регіональний центр поводження з відходами" Олександра Грубича, до кінця року очікується надходження ще трьох бульдозерів та трьох вантажівок для видалення і захоронення сміття.
![](/storage/app/thumbnails/faf/361/ee6/69277863_505032620245830_9150956586141745152_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e76/d49/7d3/69340842_505032586912500_8304827816713650176_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6b7/c6f/19c/69258357_505032776912481_881417049660719104_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/652/288/50e/69348597_505032666912492_1241810899384139776_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f3e/f3f/051/69640992_505032630245829_133229082363035648_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/51b/6d8/bcb/69350350_505032753579150_368343482000998400_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cb4/2ff/ec2/69537366_505032500245842_8944494789508726784_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/407/929/a59/69933759_505032476912511_5721460775499857920_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/13d/e22/00c/69944509_505032486912510_5323114129437753344_o_820x360.jpg)