Урочиста церемонія передачі ключів від відремонтованих квартир у містах Костянтинівка і Краматорськ, які призначені для учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб, відбулась у Донецькій облдержадміністрації сьогодні, 5 листопада.
Ремонт у цих квартирах проводився коштом обласного бюджету для забезпечення житлом учасників АТО/ООС, внутрішньо переміщених осіб та інших категорій громадян, які потребують покращення житлових умов.
Участь у передачі ключів взяли голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, міський голова Краматорська Андрій Панков та міський голова Костянтинівки Сергій Давидов, а також заступник директора департаменту - начальник управління житлової політики та благоустрою департаменту житлово-комунального господарства Донецької ОДА Лариса Гусева.
«Карантин вносить свої обмеження, тому ми не змогли запросити людей, які отримають це житло. Ми виділили 7 мільйонів гривень для ремонту 17 квартир – 10 у Краматорську та 7 у Костянтинівці – і за ці кошти зробили якісний сучасний ремонт. Тепер у квартирах є усе необхідне, у тому числі і побутова техніка, лічильники для світла, води і газу, інші зручності. Міські комісії тепер мають розподілити житло відповідно до черги. Наразі найкращою оцінкою нашої роботи стануть емоції людей, які заселяться в ці квартири», - наголосив очільник області.
Лариса Гусева підкреслила, що ремонт 17 квартир проходив в рамках реалізації обласної програми створення соціального житла.
«Ці квартири неможливо буде приватизувати, і вони будуть знаходитись у власності територіальних громад. Краматорськ і Костянтинівка стали першими містами у проєкті створення соціального житла. Цей проєкт передбачає, що після звільнення житла туди місцева влада зможе заселити лікарів, вчителів чи будь-кого, хто матиме потребу у покращенні умов проживання», - сказала вона.
Павло Кириленко зауважив, що цей проєкт буде продовжуватись і у інших містах та районах області, а отримати соціальне житло зможуть також діти-сироти, особи з інвалідністю та інші категорії громадян в залежності від потреб громади.
![](/storage/app/thumbnails/784/580/813/XT3F3197_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/aec/456/a7e/xt3f3194-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3bc/103/c3a/XT3F3284_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e55/a7d/dac/XT3F3268_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6f3/3bf/4bf/XT3F3283_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b8b/62e/338/XT3F3274_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/eff/162/abe/XT3F3233_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1b2/97e/953/XT3F3308_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d47/a2f/b23/XT3F3322_820x360.jpg)