Семінар-нараду провели в режимі онлайн для представників органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад департамент економіки спільно з департаментом освіти і науки Донецької облдержадміністрації 4 листопада.
Під час заходу присутні були поінформовані про складові системи забезпечення якості освіти та принципи її побудови, державно-громадське партнерство, зокрема в частині співпраці з благодійними фондами, громадськими організаціями.
В ході навчання також розглядалось питання регіонального виміру якості освіти та зміни парадигми оцінювання у сфері середньої освіти в Україні.
Обговорювалися й перспективи підвищення кваліфікації педагогічних працівників області у 2021 році в умовах децентралізації.
Учасники мали можливість задати питання доповідачам та отримати вичерпну відповідь.
![](/storage/app/thumbnails/058/710/ed5/1-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4ae/abe/912/1-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/88b/9ae/2f9/ 1-3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b5d/b80/953/1-4_820x360.jpg)