Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко привітав першокурсників Донецького юридичного інституту, які сьогодні урочисто склали присягу працівника поліції.
Урочистий захід відбувся у Маріуполі сьогодні, 14 жовтня.
«Це крок, який визначатиме усе їхнє подальше життя. Присяга дається раз. Її не скасувати і не переписати. Відтепер з ними завжди поряд ітиме клятва вірно служити українському народові. Я щиро сподіваюся, що кожен із курсантів повністю усвідомлює значення цих слів. А також усвідомлює, що стати поліцейським – це не данина якійсь мінливій моді, а свідомий вибір дорослого громадянина. Нехай майбутні поліцейські будуть старанними й відданими своєму вибору служити та захищати український народ», - зазначив очільник області.
![](/storage/app/thumbnails/3b6/074/c25/245607600_1058488708233549_4245815877300801907_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/67c/794/1c1/2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7bd/32c/fd5/3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ac5/16d/286/4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/417/ef8/1ba/5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a90/6c3/e7a/6_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/514/321/01a/7_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c9a/68b/260/8_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/86d/6f8/921/9_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/00c/4ff/829/10_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7e9/88d/113/11_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0b3/021/f78/12_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/da5/b9d/853/13_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/aab/712/aff/14_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/63c/62f/709/15_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2e3/216/7de/16_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c7c/f70/7b2/17_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d96/96a/d51/18_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ed5/131/911/19_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/185/c42/182/20_820x360.jpg)