Сьогодні разом Вадим Філашкін з генеральним директором Укрпошти Ігорем Смілянським символічно відправили російський воєнний флот туди, де йому і місце. Про це повідомляє голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.
«Погасили нову поштову марку «русскій воєнний флот – до дна», яка продовжує серію поштових марок воєнного часу. Вони вже давно полюбились і нашим громадянам, і колекціонерам з усього світу.
В центрі зображення — сторожовий фрегат «Адмірал Макаров», який знаходиться під прицілом. Раніше марка з зображенням підбитого крейсера «Москва» вже стала пророчою, тож сподіваюсь, що зовсім скоро у нашому Чорному морі стане ще менше ворожих кораблів.
Боротьба триває. Попри все, ми беззаперечно віримо: війна обов’язково завершиться українською перемогою, поверненням територій, поверненням військових з фронту та українців додому. Розпочнеться інший час — час відновлення країни, час її розквіту.
Тож працюємо далі заради нашої спільної Перемоги!» - наголосив Вадим Філашкін.
![](/storage/app/thumbnails/61b/fc4/071/440085779_1897030820770255_2969735977162072168_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/20d/5b5/380/440764256_1897030780770259_3622861767720850269_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5e1/42d/828/441482844_1897030884103582_1231625327334848251_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9a1/319/334/441492810_1897030854103585_1590653621836635933_n_820x360.jpg)