портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині привітали офіцерів ЦВС з десятою річницею створення структури

Опубліковано 08 травня 2024 року, 14:04

5 травня 2014 року в Збройних силах України була створена структура цивільно- військового співробітництва відповідно до стандартів, прийнятих у країнах НАТО. Від початку своєї роботи органи ЦВС є "містком" між вийськовими, цивільним населенням, органами влади, бізнесом та волонтерами.

Офіцери ЦВС, які працюють на Донеччині,  з 2014 року реалізували сотні важливих проєктів, невпинно допомагають місцевим мешканцям та щодня доводять, що народ і армія єдині. Сьогодні офіцерів ЦВС ОТУ "Донецьк" зі святом привітав заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Бойко.

"Донецька обласна військова адміністрація співпрацює з підрозділами цивільно-військового співробітницвта ОТУ “Донецьк”  у різних сферах. Щиро вдячний кожному офіцеру за вагомий внесок у наданні допомоги жителям області та підтримку військовослужбовців, які боронять Донеччину. Бажаю вам сил та наснаги і далі продовжувати вашу самовіддану  працю", - наголосив заступник очільника області.

Також Ігор Бойко вручив офіцерам символічні подарунки, а начальник групи ЦВС ОТУ "Донецьк" підполковник Михайло Шмигельський передав для голови Донецької ОДА коін з символікою підрозділу та побажав подальшої плідної співпраці задля досягнення спільної мети - перемоги України.