5 травня 2014 року в Збройних силах України була створена структура цивільно- військового співробітництва відповідно до стандартів, прийнятих у країнах НАТО. Від початку своєї роботи органи ЦВС є "містком" між вийськовими, цивільним населенням, органами влади, бізнесом та волонтерами.
Офіцери ЦВС, які працюють на Донеччині, з 2014 року реалізували сотні важливих проєктів, невпинно допомагають місцевим мешканцям та щодня доводять, що народ і армія єдині. Сьогодні офіцерів ЦВС ОТУ "Донецьк" зі святом привітав заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Бойко.
"Донецька обласна військова адміністрація співпрацює з підрозділами цивільно-військового співробітницвта ОТУ “Донецьк” у різних сферах. Щиро вдячний кожному офіцеру за вагомий внесок у наданні допомоги жителям області та підтримку військовослужбовців, які боронять Донеччину. Бажаю вам сил та наснаги і далі продовжувати вашу самовіддану працю", - наголосив заступник очільника області.
Також Ігор Бойко вручив офіцерам символічні подарунки, а начальник групи ЦВС ОТУ "Донецьк" підполковник Михайло Шмигельський передав для голови Донецької ОДА коін з символікою підрозділу та побажав подальшої плідної співпраці задля досягнення спільної мети - перемоги України.
![](/storage/app/thumbnails/079/b23/80a/photo_2024-05-08_13-06-48_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/99e/737/0f1/photo2024-05-0813-06-47-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/886/d8e/1f7/photo_2024-05-08_13-06-47_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/de7/d76/dfa/photo2024-05-0813-06-47-6_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7ca/1ff/b67/photo2024-05-0813-06-47-5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8d6/bde/2b4/photo2024-05-0813-06-47-7_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c87/c0c/8bc/photo2024-05-0813-06-47-4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e8b/d6a/945/photo2024-05-0813-06-48-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1dc/1db/407/photo2024-05-0813-06-48-3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8a9/475/cdd/photo2024-05-0813-06-48-5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/870/aa9/d8e/photo2024-05-0813-06-48-4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/922/e30/3ff/photo2024-05-0813-06-48-6_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0b5/3ff/1e7/photo_2024-05-08_13-06-49_820x360.jpg)