5 вересня 2023 року виповнюється 100 років від дня народження українського дитячого поета, перекладача, пісняра, уродженця Донеччини Грицька Бойка (Григорія Пилиповича Бойка).
З-під пера письменника за час його літературної діяльності вийшла майже сотня дитячих книжок накладом близько 20 мільйонів примірників. Твори для дітей стали покликанням Грицька Бойка, щоденною турботою і принесли поетові заслужений успіх та любов мільйонів юних читачів.
В інформаційно-бібліографічному нарисі «Грицько Бойко: з чарівної країни дитинства» подано матеріал про життя і творчість поета (http://surl.li/ddznl ).
Видання адресоване учням шкіл, учителям, бібліотечним працівникам, всім, хто цікавиться історією та літературою рідного краю.