0-800-507-506, 0954633565

Інваспорт. У четвертий день чемпіонату Європи в Дубліні плавці Донеччини здобули повний комплект нагород

Опубліковано 20 серпня 2018 року, 15:41

Чемпіонат Європи з плавання серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями, що з 13 по 19 серпня триває в ірландському Дубліні, перетнув свій екватор.

У четвертий день змагань, 16 серпня, плавці Донецької області вибороли 3 медалі різного ґатунку – золоту, срібну та бронзову – і всі на дистанції 100 метрів на спині.

Заслужений майстер спорту України, Герой України, шестиразовий переможець Паралімпійських ігор Віктор Смирнов, який представляє Слов’янськ, став чемпіоном Європи-2018 у класі S11 (вади зору) з результатом 1:09.96. Таким чином, ця нагорода стала четвертою у доробку Віктора в Дубліні – до цього він здобув «золото» на дистанціях 100 м брасом і 400 м вільним стилем, «срібло» на дистанції 50 м вільним стилем.

Ще один заслужений майстер спорту України, переможець та призер Паралімпійських ігор Сергій Кліпперт зі Слов’янська, показавши у своєму запливі в класі S12 (вади зору) час 1:00.25, піднявся на другу сходинку п’єдесталу.

Майстер спорту України міжнародного класу Олександр Комаров з Маріуполя в класі S6 (ураження опорно-рухового апарату) фінішував третім з результатом 1:22.21. Отримана «бронза» виявилась для Олександра другою – раніше він став призером на дистанції 50 м вільним стилем.

Відзначимо, що за підсумками чотирьох днів чемпіонату Європи в Дубліні в активі плавців Донецької області – 14 медалей: 5 золотих, 4 срібні та 5 бронзових.