Уряд Канади допоможе закупити та обладнати 10 мобільних пунктів надання адміністративних послуг. 4 з них курсуватимуть поблизу КПВВ й обслуговуватимуть жителів тимчасово окупованих територій; 6 працюватимуть у віддалених сільських районах, розташованих вздовж лінії зіткнення на контрольованій Україною території.
Про це домовились під час зустрічі голови Донецької облдержадміністрації Павла Кириленка з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою. Посол зазначила, що на реалізацію цієї програми Уряд Канади готовий спрямувати 5 млн канадських доларів, перші пункти мають з'явитись в області вже у березні.
«Канада від самого початку війни підтримувала й підтримує українців, де б вони не були. І ми завжди будемо поруч», - зазначила Лариса Галадза.
Очільник області подякував Уряду та усім громадянам Канади за підтримку України і Донеччини зокрема.
«Канадська допомога вже вийшла за межі суто гуманітарної й спрямована здебільшого на розвиток. А це для нас дуже важливо», - наголосив Павло Кириленко.
Також під час зустрічі була обговорена загальна суспільно-політична ситуація в області та окреслені спільні дії у майбутньому.
![](/storage/app/thumbnails/a1e/966/bc6/83768178_629458807803210_1788357513708568576_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d7f/e24/456/84288660_629458571136567_2723129700841947136_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/34b/3e4/7a0/84167148_629458597803231_3997330035231948800_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bd3/36f/3f2/84273027_629458684469889_3402037573617451008_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2fc/aaa/de3/83913140_629458587803232_3011883521837891584_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2e4/bf3/34e/85015377_629458694469888_1712243005231988736_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e2f/2bd/df6/84712420_629458701136554_8359782756489625600_o_820x360.jpg)