портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Керівники Донецької ОДА та Торгово-промислової палати України обговорили нові способи співпраці для популяризації Донеччини

Опубліковано 12 липня 2021 року, 19:39

Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко та президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков домовилися про всебічне сприяння популяризації Донеччини під час зустрічі у Краматорську сьогодні, 12 липня.

Торгово-промислова палата – давній і надійний партнер Донецької ОДА. Окрім традиційної участі в щорічній виставці Схід-Експо, учасники зустрічі обговорили нові способи співпраці. Передусім йдеться про можливість презентації потенціалу Донеччини на всіх заходах Палати – як всеукраїнських, так і міжнародних. Крім того, є намір спільно проводити Міжнародний інвестиційний форум.

«Приємно, що пан Чижиков відзначає позитивні зміни, які з року в рік відбуваються у нашому регіоні: змінюються умови життя та ведення бізнесу, змінюються й самі люди. Але найбільші зміни - переконаний! - ще попереду», - зазначив Павло Кириленко.