04 листопада 2023 року у просторі «Культурний хаб Донеччина», створеному за підтримки Донецької облдержадміністрації в місті Києві, пройдуть зустрічі для дітей і дорослих з нашої області, організатором яких є обласне комунальне підприємство «Центр кіномистецтва та культури». Буде проведено у співпраці з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки.
Також для юних блогерів, поціновувачів соціальних мереж організатори хабу проведуть стилізований розважальний челендж у стилі «Тік-Ток вечірка» та показ мультфільму «Таємниця Коко».
05 листопада 2023 року заплановані для відвідувачів хабу: арт- терапевтичний сеанс для дітей та для дорослих, які постраждали від бойових дій; абетка анімаційного малювання з Володимиром Ликовим; музичне заняття, дудл-арт з Денисом Дрейманом, у співпраці з благодійним фондом «Берегиня» майстер-клас «Вишивка з пластику» та кінопоказ сучасного фільму «Дружина напрокат».
Із задоволенням чекаємо вас у нашому «Культурному хабі Донеччина», реєстрація на Telegram-каналі за посиланням https://t.me/culture_space_donetchyna.
![](/storage/app/thumbnails/730/c5d/56e/63464635c265afc_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a44/1a5/2d9/3526627_c304e8f2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/02e/f6c/de2/3663263237044a013_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a71/f4b/cd6/53266263c383e2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/656/b74/7e3/4636436347.08_06304ea4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/484/e37/452/54366_ff671d08_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ac6/588/865/65654457703f809_820x360.jpg)