3 лютого у просторі «Культурний хаб Донеччина», створеному за підтримки Донецької облдержадміністрації в місті Києві, пройдуть зустрічі для дітей і дорослих з нашої області, організатором яких є обласне комунальне підприємство «Центр кіномистецтва та культури». Буде проведено родинне свято в стилі «Balloon party» з переглядом мультфільму.
4 лютого заплановані для відвідувачів хабу: арт- терапевтичний сеанс для дітей та для дорослих, які постраждали від бойових дій; абетка анімаційного малювання з Володимиром Ликовим; музичне заняття та кінопоказ фільму «Батько».
З задоволенням чекаємо вас в нашому «Культурному хабі Донеччина» за адресою: пр. Оболонський, 21Б, м. Київ (DREAM berry, Атріум Мексика, 2 поверх), реєстрація на Telegram-каналі за посиланням https://t.me/culture_space_donetchyna.
![](/storage/app/thumbnails/c54/76d/217/zobrazhennya-whatsapp-data-2024-02-02-o-1104272b20c2ce_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/636/fab/8b6/zobrazhennya-whatsapp-data-2024-02-02-o-11042814c57bc9_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e88/f5e/29f/zobrazhennya-whatsapp-data-2024-02-02-o-110428475baa44_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/da7/c6a/8d6/zobrazhennya-whatsapp-data-2024-02-02-o-1104284cf0c886_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a83/890/5d3/zobrazhennya-whatsapp-data-2024-02-02-o-11042880d86a26_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/931/b1f/f8e/zobrazhennya-whatsapp-data-2024-02-02-o-110428588ee5a3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ec8/b9d/63c/zobrazhennya-whatsapp-data-2024-02-02-o-11042888e1c2e3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b2e/093/caf/zobrazhennya-whatsapp-data-2024-02-02-o-11042889d57b88_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3e9/1ff/0f9/zobrazhennya-whatsapp-data-2024-02-02-o-1104289418fcd8_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2a0/755/161/zobrazhennya-whatsapp-data-2024-02-02-o-110428bfcef519_820x360.jpg)