3D-моделювання та 3D-друк — з цією темою ознайомилися учні Донеччини у центрі STEM-освіти у Києві. Про це повідомляє Голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.
Заняття відбулося на базі освітнього хабу «Донеччина».
На уроці учасники знайомилися із системами автоматизованого проєктування і програмами для підготовки моделей до 3D-друку. Використовуючи отримані знання, спроєктували власні моделі та підготували їх до друку.
«Навички роботи з 3D-принтерами можуть бути корисними як у повсякденному житті, так і на будь-якому виробництві. Нове покоління українських інженерів змалечку працює із новітніми технологіями — і це запорука успішного майбутнього нашої держави», - наголосив Вадим Філашкін.
![](/storage/app/thumbnails/f7e/35e/3a2/435680510_1884603998679604_2401599833271792662_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/eeb/0ef/45d/438706785_1884604062012931_7601562089774597068_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e74/a73/104/438786957_1884604032012934_1011454017140828452_n_820x360.jpg)