Дружина Президента України Олена Зеленська ініціювала велику розмову з українцями про безбар’єрність. Партнерами проєкту виступили Міністерство соціальної політики України та Міністерство цифрової трансформації.
Мета проєкту – зрозуміти, з якими саме бар’єрами найчастіше стикаються українці. Для цього на сайті bf.gov.ua стартувало всеукраїнське онлайн-опитування, яке триватиме два місяці.
Опитувальник містить сім важливих запитань, що стосуються фізичних і психологічних бар’єрів, а також тих, що пов’язані з культурними та віковими особливостями.
Відповіді учасників онлайн-опитування допоможуть визначити, які саме бар’єри вони вважають найбільшими, та в подальшому – розробити план дій для їхнього усунення.
«Будь-які бар’єри можна прибрати або зсунути, але спочатку їх треба усвідомити», – впевнена Олена Зеленська.
Приєднуйся до проєкту! Прийміть участь в онлайн-опитуванні щодо обговорення актуальних питань безбар’єрності.