Марафон добрих подій стартував у Києві в День Святого Миколая. Він організований Донецькою обласною військовою адміністрацією для дітей-переселенців з Донеччини.
19 грудня його відвідали близько тисячі дітлахів з Краматорська, Слов'янська, Маріуполя, Дружківки, Авдіївки, Курахового та інших міст нашого краю. Марафон пройде у восьми областях України. Розраховуємо, що його відвідає 20 тисяч дітлахів.
- Крім того, з Днем Святого Миколая, а також різдвяно-новорічним святами привітаємо і понад 42 тисячі дітей, які нині залишаються на Донеччині, - зазначив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко. - Під час Марафону добрих справ передусім дбаємо про заходи безпеки - ніщо не має затьмарити дітям відчуття свята. Діти на нього заслуговують. Росіяни не лише руйнують наші міста і селища, вони крадуть у наших дітей дитинство - маємо їм його повернути.
![](/storage/app/thumbnails/f85/3fb/133/320595247_1809663576079685_264263751474417318_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/120/fbb/81d/320363587_913288646321953_3351466091379750195_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a69/e4f/961/320799996_544843791030414_4384961507543251626_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/98f/7de/0ae/320830105_649456263547089_7471259532407801078_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/784/c1d/49d/320289135_668535524745557_8956335152195582219_n_820x360.jpg)