Про те, як святкували День Святого Миколая мешканці інтернатних закладів системи соціального захисту населення Донецької області, яких евакуйовано до Королівства Іспанія, розповіли у департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.
У зв’язку із загостренням воєнних дій на території області, пов’язаних з агресією російської федерації проти України, з метою збереження життя та здоров’я мешканців інтернатних закладів системи соціального захисту населення області було здійснено евакуацію всіх підопічних, в тому числі, і до Королівства Іспанія. З перших днів перебування за кордоном наші земляки отримали піклування та турботу від іспанських колег.
Так, 19 грудня до вихованців Дружківського дитячого будинку-інтернату завітав Святий Миколай, який приніс із собою відчуття радості свята та приємні емоції. На свято, окрім Святого Миколая, завітали діти з християнської школи. Разом вони згадали історію виникнення свята, співали та спільно приймали участь у театралізованій виставі.
Цього року діти готувались до свята з особливим настроєм, вони вперше святкували його не вдома. Підопічні підготували вірші, пісні та танці, а також традиційні святкові листівки зі своїми бажаннями. Жодного листа з бажанням іграшки або навіть нового мобільного телефона не виявилось. Всі зверталися до Святого Миколая з проханням скоріше повернутися додому у мирну та безпечну Україну, а також оберігати всіх захисників та захисниць рідної землі! Захід пройшов цікаво та зворушливо, а наприкінці Святий Миколай пригостив дітей солодощами, привітав зі святом добра і милосердя, та пообіцяв виповнити усі їх бажання. І ми впевнені, що він стримає своє слово у самий найближчий час!!!
Напередодні свята Святий Миколай завітав із подарунками та смаколиками і до підопічних Покровського психоневрологічного інтернату, яких також було евакуйовано до Королівства Іспанія. Хлопці із радістю розповідали вірші українською мовою та прийняли участь у святковій фотосесії. Також українською діаспорою в Мадриді було організовано концерт до свята Святого Миколая та Різдва. На захід були запрошені і мешканці інтернату.
- Ми пишаємося нашими підопічними. Чекаємо найскорішого повернення їх додому. Висловлюємо щиру вдячність Королівству Іспанія - країні яка прихистила наших мешканців, її громадянам та волонтерським організаціям. Наближаємо перемогу! Все буде Україна! - наголошують у департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.
![](/storage/app/thumbnails/53e/1de/e15/320808181_653257743256508_5088618114297527984_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3b7/f58/55d/320759582_828448618244828_9191119984426123608_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/739/d3d/734/320736401_883052899494899_2008400199844421010_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/099/9e7/28a/320686557_1156222955008581_4283338483259393360_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/319/691/d48/320991817_550134046987001_959209235773826824_n_820x360.jpg)