портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Медичні заклади на Донеччині отримали всі кисневі концентратори, закуплені за рахунок субвенції з держбюджету

Опубліковано 19 січня 2021 року, 14:30

Медичні заклади Донецької області отримали всі кисневі концентратори, що були закуплені за рахунок субвенції з державного бюджету.  Про це заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко повідомив під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області, який відбувся 19 січня. 

«Всі замовлені відповідно до укладених договорів кисневі концентратори були отримані закладами охорони здоров’я Донецької області», - сказав він.

Нагадаємо, для Донецької області було замовлено  1219 кисневих концентраторів різного об’єму – 5, 10 і 20 літрів. З них 1042 концентратори Донеччина отримала наприкінці минулого року.

Кисневі концентратори – це обладнання, призначене для лікування хвороб дихальної системи. Вони дозволяють хворим на COVID-19, які перебувають у важкому стані, отримувати оксигенотерапію.