портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мобільне відділення Ощадбанку здійснило прийом населення у Піщанському старостинському окрузі

Опубліковано 02 квітня 2024 року, 16:15

В рамках оновленої ініціативи, яка спрямована на надання банківських послуг у віддалених та прифронтових громадах, АТ «Ощадбанк» запустило роботу обладнаного пересувного відділення банку. Це рішення базується на використанні броньованого автомобіля, що забезпечує безпечність та доступність для мешканців найвіддаленіших населених пунктів.

Так, сьогодні фахівці мобільного відділення Ощадбанку відвідали Піщанський старостинський округ, де зареєстрували прийом 9 осіб.

Мобільне відділення має повну функціональність стаціонарних відділень банку і забезпечене засобами зв'язку для роботи у будь-яких умовах. Тут мешканці регіону можуть отримати соціальні виплати, випустити картку, здійснити банківські операції та сплатити комунальні послуги.

Щоб скористатись послугами такого відділення, необхідно звернутись до керівника населеного пункту та залишити заявку. На їх основі будуть розроблені маршрути й кожен отримає необхідну послугу.

«Мобільне відділення відкриває нові можливості для мешканців, дозволяючи їм зручно та ефективно користуватися банківськими послугами без необхідності подорожувати до міста. Це дуже зручно, особливо для людей похилого віку та маломобільних осіб», — зазначила начальниця відділу управління Піщанського старостинського округу Олена Бражко.

За інформацією Покровської міської військової адміністрації