У рамках флешмобу "Привітання воїна", який проходив онлайн та офлайн форматі з 2 по 6 грудня, молодь і молодіжні працівники Донецького обласного дитячо-молодіжного центру долучилися до вітальної акції захисників і захисниць України.
Передувала цьому серія майстер-класів зі створення патріотичної листівки в техніці айріс фолдінг, де кожен і кожна з творців могли залишити своє побажання українським захисникам та захисницям.
А 6 грудня вийшли на вуличну акцію, щоб подарувати їх солдатам, яких в цей день зустріли в місті.
Багато молодіжних центрів долучилися з території, наближеної до фронту, тому хлопці і дівчата, які зараз на передовій також отримують свій подарунок від молоді.
![](/storage/app/thumbnails/77d/5b1/b51/408112597_669442382041353_6534165891936478842_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/81c/38e/297/408111836_669442468708011_3938267557859890625_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1a0/ac9/bfe/408082713_669442622041329_4621831668272442610_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/11a/854/415/408130774_669442712041320_8817659710004969539_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c7e/244/996/408189554_669442532041338_6772069122964254392_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cc9/e29/a62/408142518_669442668707991_8277274384564015452_n_820x360.jpg)