У зв’язку із загостренням воєнних дій на території області, пов’язаних з агресією російської федерації проти України, з метою збереження життя та здоров’я мешканців інтернатних закладів системи соціального захисту населення області було здійснено їх евакуацію в різні регіони нашої країни, а деякі з них отримали прихисток в Королівстві Іспанія, Латвійській та Італійській Республіках.
Цього року вихованці Дружківського дитячого будинку-інтернату вже вдруге зустрічали Святого Миколая в Королівстві Іспанія. Вони із задоволенням взяли участь у низці святкових заходів.
Напередодні свята працювала пошта Святого Миколая і діти малювали та писали листи зі своїми мріями та побажаннями, у яких просили скорішої Перемоги та Миру в Україні. Потім із захопленням брали участь у грі-квесті «Я чекаю Миколая» - шукали подарунки від Миколая, робили добрі справи та виконували інші завдання, пов’язані з тематикою свята. Це створювало атмосферу радості, добра та взаєморозуміння між вихованцями та співробітниками. Ну і авжеж, за доброю традицією, сьогодні зранку всі мешканці традиційно знайшли під подушкою солодощі від Святого Миколая.
Також вихованці відвідали святкове богослужіння до Дня Святого Миколая та взяли участь у святковій виставі разом з членами української громади, під час якої дякували українським захисникам, просили Святого Миколая захищати та оберігати їх!
Підопічні Бахмутського психоневрологічного інтернату, які мешкають у пансіонаті Калкуне м. Даугавпілс Латвійскої Республіки, також були зарошені приймаючою стороною на святкування Дня Святого Миколая, де співали українські пісні.
Також адміністраціями інтернатних закладів було організовано онлайн-привітання евакуйованих підопічних, які наразі проживають в інтернатних закладах більш безпечних регіонів країни, та направлено привітальні листівки. Спілкування пройшло в позитивній, душевній атмосфері. Підопічні були дуже раді побачити знайомі обличчя.
![](/storage/app/thumbnails/6ae/c28/599/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-19373894909093_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3dd/d8b/f06/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-193737830ff7f1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8a8/241/9d6/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-19373940e4f67e_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4ce/e8c/c2f/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-193740c3d3683c_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c8b/5ca/b61/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-1937389852840b_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cd0/478/8c1/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-193739748c9e0d_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/de5/e7b/642/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-1937419f6bd905_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bf4/c9e/3a8/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-1937418fb9c052_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0f6/ee2/c56/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-1937424da7fcbb_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7b6/c32/e91/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-1937424d932d47_820x360.jpg)