Молодіжний наметовий табір був облаштований 3 липня у межах проведення всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».
Першими до заходу долучилися представники пластунських і скаутських організацій, учасники всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та молодь, яка займається у військово-патріотичних клубах області. Для молоді були проведені історичні лекції, заняття з орієнтування на місцевості, заняття з поводження зі зброєю, самооборони та протимінної безпеки та організовано зустріч із Героєм України, українським військовим, танкістом, підполковником Збройних сил України Євгеном Межевікіним.
4 липня розпочалась робота тематичних локацій та виставка зразків озброєння. Організація «HALO Trust» представила інформаційну виставку з протимінної діяльності та провела пізнавальні вікторини для молоді та дітей. Організація дослідників військово-історичної спадщини «Плацдарм» представила інсталяцію пошуку загиблих військовослужбовців. Розмовний клуб «Файно» підготував виставку творчих волонтерських робіт та провів майстер-клас із плетіння маскувальних сіток.
Також на Карачуні розташували «Капличку АТО/ООС» військових священників (капеланів).
Після урочистого відкриття акції відбулась презентація віртуального туру «Боротьба за Незалежність. Історія спротиву Донбасу російській агресії. Пантеон Героїв Донеччини» громадської організації «Всеукраїнське об'єднання «Коло. Медіа» - «Труханівська Січ».
Далі на учасників Акції чекали показові виступи Донецького відокремленого підрозділу громадської організації «Всеукраїнська федерація «Спас» та підрозділів сектору безпеки і оборони.
Увечері відбувся акустичний концерт «Пісні, народжені в АТО» та показ військової драми «Мати Апостолів», режисер якої, Дмитро Овечкін, також був присутній на заході.
5 липня захід відвідали голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, міністерка у справах ветеранів Юлієя Лапутіна та заступник Командувача Об’єднаних сил Віктор Ганущак, які разом із учасниками акції взяли участь у меморіальному заході із вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули при звільненні та обороні півночі Донеччини.
Також цього дня учасники долучаються до святкової ходи у м. Краматорськ до Дня звільнення міст північної Донеччини.
Робота молодіжного наметового табору триватиме до 6 липня.
![](/storage/app/thumbnails/4e3/eb0/e2d/7_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/662/dbc/417/5-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6ae/ebb/4fb/6-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ee1/e77/1e9/9-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fa5/6b9/cb4/10-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1fc/faf/172/14_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/13b/f22/362/12_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/461/7b0/b2c/13_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8c6/1a9/80b/11-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1b7/454/c03/15_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fdf/95f/69d/16_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dda/f99/786/8_820x360.jpg)