Понад 6900 продуктових наборів з метою соціальної підтримки отримали багатодітні сім’ї, які проживають на підконтрольній українській владі території Донецької області.
Міста обласного значення, райони, об’єднані територіальні громади Донецької області отримали субвенцію на надання натуральної допомоги у формі продуктових наборів з метою соціальної підтримки громадян, які проживають на підконтрольній українській владі території Донецької області, на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації від 10 квітня 2020 року № 373/5-20. Всього було видано 6984 продуктових наборів 1480 багатодітним сім’ям.
Зокрема, у червні 2020 року спеціалістами відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і комунального закладу «Слов’янський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у місті Слов’янськ було здійснено адресну доставку продуктових наборів багатодітним сім’ям, що опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку Слов’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Адресною доставкою продуктових наборів було охоплено 28 багатодітних сімей у яких виховується 108 дітей.
![](/storage/app/thumbnails/99d/7b5/f01/1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/901/9e4/88d/2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/af3/064/a6f/5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/37a/53e/3e6/4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/90f/9d2/921/6_820x360.jpg)