портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині до лікування хворих на COVID-19 долучаться ще дві лікарні

Опубліковано 12 жовтня 2021 року, 15:44

Ще дві лікарні у Донецькій області додались до переліку медичних закладів, визначених для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Про це заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко повідомив під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області.

«У Донецькій області розгорнуто 17 лікарень першої хвилі й 10 лікарень другої хвилі. Вчора було додано до другої хвилі ще дві лікарні області – це Авдіївська центральна міська лікарня й Мар’їнська центральна районна лікарня. Сьогодні вони розпочинають укладання договорі з Національною службою здоров’я України», - сказав Олександр Педенко.

Нагадаємо, безперервне зростання захворюваності на COVID-19 спостерігається у Донецькій області з липня.  Наразі в області встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.