Урочисте відзначення переможців IІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та педагогів – переможців всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» відбулось у Краматорську сьогодні, 29 грудня.
З вітальним словом до присутніх звернувся голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.
«Обидва конкурси доповнюють одне одного, адже без професійних учителів неможливі учнівські здобутки, а без старанних учнів робота вчителя не матиме яскравих результатів. Тішить, що у нас на Донеччині є високопрофесійні педагоги та талановиті учні», - наголосив очільник області.
Цього разу серед призерів обласного туру конкурсу «Учитель року» – представники 9 громад області. Вчителі, що вибороли перше місце, отримають нагороду у розмірі 15 тисяч гривень, друге місце – 10 тисяч, третє місце – 5 тисяч.
Грошову підтримку отримають і найкращі із юних науковців – переможці II етапу отримають одноразову допомогу в розмірі 2393 гривні, а переможці III етапу – щомісячну стипендію у такому ж розмірі.
![](/storage/app/thumbnails/b1e/1ec/34e/1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/555/d06/159/2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/001/beb/4f5/27018555811069882833835917717014423324997382n-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8e9/57b/d82/270191909_1106988380050248_3268639929303661406_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f07/c34/fb0/270185558_1106988283383591_7717014423324997382_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b04/34b/913/270208427_1106988330050253_7001280856297280600_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e34/bfd/264/270215379_1106987960050290_8392571414191763262_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d14/d4e/2eb/270217492_1106987976716955_1271707457480314611_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/528/36d/e1d/270220775_1106988416716911_7204044543204309353_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1ec/d55/aae/270228933_1106988140050272_9173844916237132488_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ff5/7f8/fc5/270235959_1106988010050285_7320051545578982075_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2aa/ad0/e7c/270230374_1106988450050241_7876096670070545021_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/09d/b60/d6b/270245653_1106988216716931_8760557536283792251_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c17/95e/513/270262533_1106988356716917_3996081780277565501_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/42a/d12/ff8/270275051_1106988090050277_7473125282501549301_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2f8/81f/8ed/270758696_1106988540050232_5238233220541941815_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/52b/785/75b/270745572_1106988196716933_3932712205728880581_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e61/a6b/639/270783635_1106988170050269_1837317028676949923_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b14/6f1/f8f/270778632_1106988520050234_5532572971849732627_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fd1/9ae/6bf/270829786_1106988123383607_2142810291287538879_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/095/9b6/fef/270926232_1106988496716903_3708835985023826819_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a9c/ffe/391/270858292_1106988246716928_4189118518082336764_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6e4/786/6ea/270935436_1106988036716949_2146879862176230009_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/90f/d0d/092/271017516_1106988600050226_5965370535548339621_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f07/acb/e6a/271036934_1106988270050259_1270807064069786316_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1a1/d30/879/271049189_1106987883383631_5559247009185087625_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8fd/0f9/23a/271103946_1106988473383572_6213780176782238775_n_820x360.jpg)