Заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін взяв участь в урочистому заході з нагоди відзначення 30-ї річниці з дня створення військової частини 3035 Східного оперативно-територіального об’єднання Національної Гвардії України.
«Найголовніше - це здоров’я і відданість нашому народові. Впевнений, що скоро ця війна закінчиться нашою перемогою та за нашими умовами», - зазначив Вадим Філашкін.
Він передав військовослужбовцям привітання від очільника області Павла Кириленка та вручив Подяки.
Також Вадим Філашкін поклав квіти до меморіалу загиблим нацгвардійцям, відкрив ХАБ з бібліотекою і доступом до інтернету, оглянув хід ремонтних робіт, що проводяться у розташуванні військової частини.
![](/storage/app/thumbnails/e7c/12a/9ae/DSC_0003_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/69e/ba0/264/DSC_0010_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c0b/7d5/620/DSC_0014_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bea/103/c05/DSC_0054_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/da9/e8e/18a/DSC_0043_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6f4/c7b/ca8/DSC_0048_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e5f/a78/cab/DSC_0081_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/892/cfc/bbf/DSC_0097_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7aa/294/ce3/DSC_0109_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3e6/abf/64e/DSC_0200_820x360.jpg)