Сьогодні «Вода Донбасу» отримала дуже важливу допомогу від наших міжнародних партнерів — 2 одиниці автомобільної техніки. Про це повідомив на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.
Державне агентство стратегічних резервів Польщі (RARS) за фінансової підтримки уряду Норвегії (Norwegian Directorate for Civil Protection — DSB) передало підприємству «Вода Донбасу» пікап Mitsubishi L200 та спеціалізований автомобіль з маніпулятором Mercedes Sprinter 313 CDI.
Цей транспорт допоможе комунальникам діставатись до віддалених населених пунктів, оперативно проводити ремонтні роботи та усувати наслідки ворожих обстрілів.
![](/storage/app/thumbnails/4c6/d7e/664/427800367_1844859105987427_8207257732449295628_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/553/dce/e86/427816593_1844859115987426_2387578424489918732_n_820x360.jpg)