Донецька ОДА спільно з Міненерго та відповідними міністерствами працює над експериментальним проєктом щодо розподілу гуманітарної допомоги, що буде надана у вигляді скрапленого газу, для забезпечення потреб населення в умовах воєнного стану.
Про це сьогодні говорили на нараді під головуванням заступника голови Донецької ОДА Юрія Ключки з керівниками місцевих військових адміністрацій та представниками АТ «Донецькоблгаз».
Проєкт передбачає безкоштовне надання скрапленого газу домогосподарствам в місцевості, де відсутнє централізоване газопостачання внаслідок бойових дій або населений пункт не був газифікований.
Наразі, проєкт опрацьовується на рівні Міненерго, причетних міністерств.
В ході наради обговорили проблемні питання реалізації проєкту та шляхи їх вирішення.
![](/storage/app/thumbnails/d54/490/f04/9452226034_897169652451662_2667389923330994933_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b98/637/abd/9451829503_897172262451401_3477677552010179081_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a7a/b98/fa8/9451796865_897172235784737_476005257561177129_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/089/89c/5c1/9452194878_897205325781428_771428605162611174_n_820x360.jpg)