Сьогодні, 13 березня з метою налагодження взаємодії, визначення стану готовності медичних закладів, що визначені для надання допомоги особам з підозрою на коронавірусну інфекцію, начальник Головного управління ДСНС України у Донецькій області Олексій Мігрін та начальник Головного управління Національної поліції у Донецькій області Микола Семенишин проінспектували заклади та установи у Мирнограді, Селидовому, Костянтинівці та Святогірську.
В ході перевірки було налагоджено взаємодію та вивчено стан готовності об’єктів у Мирнограді та Костянтинівці, які, за необхідністю, надаватимуть медичну допомогу особам хворих на коронавірус COVID-19. Також, перевірено об’єкти, що визначені для осіб, направлених на обсервацію у Селидовому та Святогірську.
“Наразі головне завдання - забезпечити належний рівень безпеки людей, які, можливо, будуть знаходитися у місцях обсервації та лікувальних закладах”, - зауважив начальник Головного управління ДСНС України у Донецькій області Олексій Мігрін.
Нагадаємо, згідно постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» з 12 березня на усій території України оголошено карантин.
В рамках заходів, направлених на запобігання розповсюдження вірусу, на території Донецькій області визначені лікарні, у яких хворі на коронавірус будуть проходити лікування та визначені місця розміщення осіб, направлених на карантин та обсервацію.
![](/storage/app/thumbnails/a7a/464/80f/89561624_641411733323400_7428996986201702400_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ff2/5a2/3ee/IMG_3929_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/887/e14/4fd/IMG_3936_820x360.jpg)