портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині пройшли семінари щодо реагування на випадки домашнього і гендерно зумовленого насильства

Опубліковано 20 серпня 2020 року, 12:18 , Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації

Семінари для суб'єктів взаємодії у застосуванні правових механізмів захисту осіб, постраждалих від домашнього і гендерно зумовленого насильства,  відбулись 18 та 19 серпня у містах Покровськ та Краматорськ. 

Під час семінарів активно обговорювались законодавство, місцеві практики та проблемні моменти у застосуванні термінових заборонних приписів, обмежувальних приписів, проведення профілактичної роботи з кривдником та спільні дії при порушенні кривдниками цих приписів.

Окрім цього, відбулось обговорення розробленого на обласному рівні Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання і протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, у зв'язку із винесенням кривднику обмежувального припису.

До семінару у Покровську приєднались представники міста Добропілля, а у Краматорську семінар відбувся у форматі розширеного засідання міської координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми. В семінарах взяли участь представники уповноважених структур міських рад, місцевих соціальних служб, служб у справах дітей, поліції, судів, прокуратури, пробації, центрів з надання правової допомоги, громадських організацій.

Заходи були ініційовані управлінням сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації та проведені за підтримки Програми ООН з відновлення та розбудови миру. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).