Інформаційний онлайновий тур центрами професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості «Професійна мобільність – ключ до успіху», організатором якого виступив Донецький обласний центр зайнятості, відбувся сьогодні, 18 червня.
Віртуальне турне було присвячено 25-й річниці Дня Конституції України.
Онлайновий екскурс пройшов у форматі відеоконференції на платформі ZOOM та одночасно транслювався на офіційній сторінці служби зайнятості Донеччини у Facebook.
Під час відеоконференції представники центрів професійно-технічної освіти Харківської, Рівненської, Одеської та Донецької областей розповіли про свою діяльність. Присутні дізналися про професії, які можна опанувати у ЦПТО, матеріально-технічну базу кожного центру, умови проживання під час навчання тощо.
В онлайновому турне взяли участь понад 1000 клієнтів Донецької обласної служби зайнятості. Окрім цього, до онлайн-трансляції, яка проводилась на офіційній сторінці ДОСЗ у Facebook, долучилося ще майже 5000 глядачів. Кожен учасник мав можливість поставити запитання та отримати відповіді від кваліфікованих спеціалістів.
![](/storage/app/thumbnails/866/8c2/24c/IMG1226_820x360.png)
![](/storage/app/thumbnails/9d0/8f0/6e5/IMG_1244 - с лого_820x360.png)
![](/storage/app/thumbnails/b1a/b06/9b0/IMG_1267 - с лого_820x360.png)
![](/storage/app/thumbnails/ebe/66a/f8c/IMG_1235 - с лого_820x360.png)