портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Ігор Мороз провів нараду щодо ефективного використання бюджетних коштів

Опубліковано 19 вересня 2023 року, 17:12 , Департамент інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин облдержадміністрації

Мало підготувати пропозиції та отримати кошти на реалізацію проєктів, необхідно встигнути їх ефективно використати! Саме про це говорили сьогодні на нараді під головуванням виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Ігоря Мороза.

В область вже надійшли кошти з державного бюджету для фінансування проєктів з реконструкції і капітальних ремонтів закладів освіти, охорони здоров’я, придбання спеціального транспорту для комунальних підприємств, відповідно до порядків та умов, передбачених постановами Кабінету Міністрів України від 10 лютого 2023 року № 118 та від 16 червня 2023 року № 608.

Розпорядники цих коштів - Добропільська, Краматорська, Покровська, Слов’янська та Святогірська міські військові адміністрації, департаменти капітального будівництва та охорони здоров’я облдержадміністрації.

Саме вони брали участь в обговоренні важливих моментів та стану реалізації проєктів. Особливу увагу було акцентовано на прискоренні проведення тендерних процедур, оформлення потрібних документів, а також своєчасному й ефективному використанні коштів як державного, так і місцевих бюджетів.

За інформацією департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин облдержадміністрації