портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині розглянули підготовку громад до опалювального сезону

Опубліковано 19 вересня 2023 року, 17:37

Під головуванням виконуючого обов'язки голови облдержадміністрації Ігоря Мороза відбулась нарада щодо проблемних питань початку та сталого проходження в області опалювального періоду 2023-2024 років. Участь у нараді взяли керівники районних, міських, сільських та селищних військових адміністрацій Донецької області.

За оперативною інформацією на сьогодні середній рівень готовності об’єктів області становить 89% об’єктів, у тому числі: 

комплексно підготовлено 88% житлових будинків;

готовність об'єктів соціальної сфери –  97%;

готовність котелень – 86%;

готовність об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства – 95%.

У більшості територіальних громад області середній рівень виконання запланованих робіт 90% та вище.

"Через активні бойові дії, в осінньо-зимовий період 2023-2024 років не можливо забезпечити проходження опалювального періоду в 9 територіальних громадах: Бахмутській, Званівській, Сіверській, Соледарській, Торецькій, Часовоярській, Вугледарській, Авдіївській та Мар’їнській. У Святогірську та Лимані заплановано опалювати лише заклади охорони здоров'я та об'єкти соціальної сфери, які у тому числі будуть використовуватись як пункти обігріву. Відновлення централізованого теплопостачання у цих громадах неможливе через велику кількість пошкоджених житлових будинків та комунікацій", - повідомив під час наради Ігор Мороз.

За підсумками наради визначено шляхи вирішення проблемних питань, начальникам відповідних військових адміністрацій населених пунктів області надано завдання тримати під особистим контролем своєчасне їх виконання.