портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині розпочато набір до штурмової бригади Нацполіції України «Лють»

Опубліковано 04 лютого 2023 року, 11:58

Про набір добровольців до нового підрозділу оголосив начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Руслан Осипенко під час спільного брифінгу під головуванням начальника Донецької обласної військової адміністрації Павла Кириленка. Номер «гарячої лінії» для мешканців Донеччини, які бажають приєднатися до лав «Люті», - 0 800 406 700.

Об’єднана штурмова бригада НПУ «Лють» входить до складу «Гвардії наступу» МВС разом з бригадами Нацгвардії та Державної прикордонної служби. Головне завдання підрозділу – визволення Донецька, Маріуполя та інших тимчасово окупованих населених пунктів, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

«Бійці підрозділу братимуть участь у штурмових діях, знищенні ворога, знешкодженні диверсійних груп, аеророзвідці, заходах територіальної оборони та стабілізаційних заходах на звільнених територіях тощо. Час повертати своє!», - зазначив начальник поліції Донеччини Руслан Осипенко.

На кандидатів, які пройдуть відбір, чекає високоякісна підготовка та гідне грошове забезпечення. Додатково будуть нараховуватися виплати, пов’язані з виконанням завдань з відсічі збройної агресії, а саме 30 тис. та 70 тис. гривень під час виконання бойових завдань.

Подати анкету можна онлайн на сайті https://storm.mvs.gov.ua/  або звернутися до будь-якого територіального підрозділу поліції Донецької області.

Для детальної консультації телефонуйте на «гарячу лінію» 0 800 406 700.