Сьогодні представники 102-ої Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Донецькій області спілкувалися із мешканцями смт Олександрівка. Рятувальники провели інформаційну роботу із громадянами та пояснили їм, чому не варто порушувати правила пожежної безпеки. Особливу увагу фахівці Служби порятунку приділили правилам безпечного обігріву помешкань. Рятувальники наголосили на необхідності неухильно дотримуватися правил експлуатації електроприладів та пічного опалення. Для кращого засвоєння правил громадяни отримали листівки превентивного змісту.
Нехтування правилами пожежної безпеки нерідко стає причиною трагедії: виникає пожежа та знищує все на своєму шляху. Нерідко вогняна стихія забирає людські життя. Фахівці Служби порятунку роблять усе можливе, аби не допустити нещасних випадків.
![](/storage/app/thumbnails/b9c/ca3/3c7/4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f29/f52/bed/6_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/20b/58b/e24/5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/be4/978/5cb/3_820x360.jpg)