31 січня завершено реєстрацію для проходження сертифікації вчителів початкових класів, які виявили бажання взяти участь у сертифікації 2020 року.
Гранична кількість вчителів початкових класів, які можуть бути зареєстровані для проходження сертифікації у 2020 році, для Донецької області становить 74 особи. Квоту вичерпано у повному обсязі.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про сертифікацію педагогічних працівників» від 24 грудня 2019 року № 1094 (опублікована на сайті Уряду) сертифікація складатиметься з трьох етапів, що відбуватимуться послідовно один за одним, а саме із:
- незалежного тестування учасників сертифікації;
- самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності;
- вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації.
- Всі вчителі, які успішно пройдуть сертифікацію, отримуватимуть доплату у розмірі 20% відповідно до Закону України «Про освіту».