29 лютого громадяни відзначили одне з найулюбленіших народних свят – Масляну. Зокрема, у Маріуполі відбулися культурно-розважальні заходи та ярмаркова торгівля. Звісно ж не обійшлося без головної традиції проводів зими – спалювання опудала Марени.
Для того, щоб веселощі пройшли безпечно, рятувальники 3 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області чергували у місцях масового гуляння людей, забезпечивши пожежну безпеку під час святкувань та слідкували за спалюванням опудала.
![](/storage/app/thumbnails/51a/4fc/37d/1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/98e/73f/194/11_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f65/5af/b00/5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1a0/dc3/20a/2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/50f/8b8/a95/8_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8d4/d43/0b9/10_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b42/f43/5a7/12_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5d7/220/e08/3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7ae/b78/24f/6_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e8d/bbd/9ea/4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4a4/9fd/fc5/9_820x360.jpg)