портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині створено резерв матеріалів для боротьби з ожеледицею

Опубліковано 24 грудня 2021 року, 13:25

Донецька область підготувалася до обслуговування доріг в умовах ожеледиці та сніжних заметів. Про це директор департаменту розвитку базових галузей промисловості Артем Литвинов розповів під час наради з окремих питань цивільного захисту, пов’язаних із зимовим періодом 2021 – 2022 років, яка проходила під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна сьогодні, 24 грудня.

За словами Артема Литвинова, у зимовий період на території області підрядними організаціями обслуговується понад 4500 кілометрів автомобільних шляхів.

«Для розчистки та посипки доріг цієї зими буде використано 94 одиниці техніки, для її роботи створені резерви паливно-мастильних матеріалів. На 12 майданчиках підрядними організаціями для посипання доріг зберігається 5624 тонни протиожеледних матеріалів, 3600 фракційних матеріалів та 140 тонн технічної солі», - повідомив він. 

Також Артем Литвинов розповів про заходи із вилучення вантажних машин із заметів. Для цього планується залучення спеціалізованої техніки ДСНС, аграрних підприємств та підрозділів Збройних сил України.