На Донеччині триває евакуація населення. Щодня з території області курсує евакуаційний транспорт, щоб врятувати життя людей, які опинилися в зоні бойових дій.
Тільки, протягом минулої доби рятувальники Донеччини надали допомогу під час евакуації із зони активних бойових дій з смт Очеретине Покровського району 5 осіб; перевезення з пункту збору та реєстрації у м. Покровськ до місця посадки в евакуаційний потяг 15 людям, з них 2 дітей та 1 маломобільна особа; а під час евакуації в Покровському районі - 80 людям, з них 8 дітей та 8 маломобільних осіб.
А за допомогою поліції в області вчора було евакуйовано 42 людини.
Рятуючись від війни, люди виїжджають як з прифронтових територій, так і за межі області, використовуючи і автомобільний транспорт, і залізницю. До процесу евакуації, який координує обласна військова адміністрація, залучені місцеві адміністрації, поліція, ДСНС та інші структури.
Нагадаємо, починаючи з 8 липня, евакуація до Житомирщини здійснюється спеціальним поїздом 1 раз на 8 днів.
![](/storage/app/thumbnails/6f8/b03/63d/347645454_670811811754227_1293527371919170200_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/da6/a1b/7e0/348623436_670811775087564_9080875920872327744_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6e0/8ac/d2a/356195060_670811731754235_4101670163687204830_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/913/82e/a2a/349016613_670811791754229_3223745146387076281_n_820x360.jpg)