портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині важких хворих на СOVID-19 немає, апарати штучної вентиляції легень не задіяні

Опубліковано 02 липня 2020 року, 16:02

Апарати  штучної вентиляції легень, передбачені  для важких хворих на СOVID-19,  у Донецькій області не задіяні.  Про це під час щотижневого брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусної хвороби на території Донецької області розповів заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню Олександр Педенко.

«На сьогодні маємо 570 захворілих, одужало 210, з них 46 медиків та 11 дітей. На амбулаторному лікуванні знаходяться 325 осіб, госпіталізовано 26, в тому числі 1 дитина. Для захворілих на СОVID-19 працює 5 лікарень, станом на сьогодні у цих закладах 26 хворих. Апарати ШВЛ не задіяні, важких хворих немає», - повідомив Олександр Педенко.

Також він зазначив, що на минулому тижні було змінено правила подання інформації. Якщо останній місяць інформація подавалася на 10 годину вечора, то минулого тижня з п’ятниці почали подавати інформацію на 18 годину.