Фінальний етап та урочисте нагородження учасників і переможців етнокраєзнавчого фестивалю «Люби і знай свій рідний край» відбулися у Краматорську 27 серпня.
У регіональному етнокраєзнавчому фестивалі «Люби і знай свій рідний край» взяли участь понад 300 учасників із різних населених пунктів Донеччини. Вони змагались в інтернет-конкурсі екологічних мікропроєктів для дітей з подальшою візуалізацією творчих робіт та в конкурсі екологічних проєктів серед молоді (індивідуальні та командні).
Учасники представили проєкти за такими напрямами: етнокраєзнавчі, етнографічні, екокраєзнавчі, еколого-просвітницькі, екологічно-прикладні. На виставці екопоробок з вторинної сировини, які підготували педагоги та учні закладів освіти області, експозиції вражали оригінальністю, різноплановістю та змістовністю.
Поведений захід сприяв популяризації екологічної просвіти в регіоні, а також підвищенню обізнаності молоді щодо можливостей використання вторинної сировини.
Фестиваль проведено у межах реалізації міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки» Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки департаменту освіти і науки на замовлення департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.
![](/storage/app/thumbnails/e09/bf5/9a8/IMG_8839-min_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/45c/067/0c6/IMG_8849-min_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e24/56c/45e/IMG_8853-min_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f36/f47/c70/IMG_8886-min_820x360.jpg)