Сьогодні у с. Торське Лиманського району відбулося урочисте відкриття ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Організаторами виступили департамент освіти і науки Донецької облдержадміністрації та Донецькій обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді. У заході взяли участь представники Донецької облдержадміністрації, військовослужбовці ООС. У програмі присутнім представили виставку військової техніки та озброєння, майстер-класи з рукопашного бою, надання долікарської допомоги, гасіння умовної пожежі. А учасники змагалися у конкурсах військово-прикладного, спортивного, туристсько-краєзнавчого, культурно-інтелектуального спрямування.
«Сьогодні тут зібралися найкращі учні, сини Донецької області. Я бажаю, щоб ви пройшли конкурси на високому рівні, показали власні досягнення. Наразі настали нелегкі часи для нашої області, але у цьому році учасників приїхало більше, ніж у минулому. Змагання відберуть найсильнішу команду.», - наголосила в.о. директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Сідашева.
Рій, який посяде І місце у загальнокомандному заліку, буде представляти Донецьку область на ІІІ (Всеукраїнському) етапі гри у Дніпропетровській області.
![](/storage/app/thumbnails/aac/4c4/72e/15_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/eab/724/8d5/1_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/54d/909/0d5/13_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/929/799/708/14_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/552/601/a92/10_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/c8c/c32/b10/11_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/557/321/e8e/12_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/8bb/c01/b6c/16_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/c98/741/218/17_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/78b/85f/8cc/2_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/6ed/fdb/ca7/19_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/7ee/213/452/18_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/8a6/a27/f20/20_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/115/875/1bb/23_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/a75/e83/dc6/21_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/7b5/8c5/5ee/22_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/39b/aa5/6f2/3_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/6f1/169/348/4_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/3c0/8c1/5e3/24_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/4bd/086/f12/7_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/5cc/c79/c2b/9_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/252/b12/d02/5_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/5b4/03a/db7/6_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/c03/158/bdc/8_820x360.jpeg)