портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині виявлено 3 факти підробки СOVID-сертифікатів

Опубліковано 25 листопада 2021 року, 10:50

Три факти підробки СOVID-сертифікатів виявлено  у Донецькій області. Про це старший інспектор з комунікації Краматорського районного управління поліції Марія Тюріна повідомила на брифінгу у Краматорську 24 листопада. 

З початку введення «червоного» рівня епіднебезпеки на Донеччині  поліцейські перевірили близько 19 тисяч суб’єктів господарювання та 7000 СOVID-сертифікатів громадян.

Складено понад 2400 адміністративних матеріалів, з них майже 600 протоколів за порушення карантину людей суб’єктами господарювання та понад 1800 постанов за недотримання маскового режиму.

Крім того, поліція контролює дотримання правил міжобласних пасажирських перевезень, які діють з 21 жовтня. За цей час перевірено понад 1200 автобусів, 10 000 громадян.

Правоохоронці звертали увагу на наявність у водіїв і пасажирів СOVID-документів: сертифікат про повний курс вакцинації, документ про отримання однієї дози вакцини, негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту, сертифікат одужання від COVID-19. Виявлено 44 особи без будь-яких документів.

Особливу увагу поліція приділяє виявленню фактів виготовлення та розповсюдження підроблених COVID-сертифікатів. На сьогодні зафіксовано три таких факти.