портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині з 13 березня припинено діяльність 36 АЗС, які працювали з порушенням законодавства

Опубліковано 17 травня 2021 року, 16:02

Робоча нарада з питань протидії незаконній торгівлі паливно-мастильними речовинами та функціонування нелегальних автозаправних станцій відбулась під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації ОДА Вадима Філашкіна у Краматорську 17 травня. 

Участь у нараді взяли керівники правоохоронних органів, Державної фіскальної служби, Державної податкової служби, Нафтогазової Асоціації України та інші.

Заступник голови ОДА Вадим Філашкін повідомив, що з 13 березня 2021 року міжвідомчою регіональною групою було відпрацьовано 705 об’єктів (АЗС та місць зберігання пального), за результатами яких припинено діяльність 36 АЗС та суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі або зберігання пального, з незаконного обігу вилучено 436,80 тонн паливно-мастильних матеріалів на 32 АЗС. 

Також складено 97 адміністративних протоколів за ч.1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення порядку провадження господарської діяльності»; складено 134 адміністративних протоколи за ст. 175, 175-2 КУпАП (порушення правил пожежної та техногенної безпеки). 

На сьогодні представниками ГУ ДСНС України в Донецькій області подані позови до судів щодо застосування заходів реагування у вигляді повного зупинення експлуатації 50 об’єктів до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки. Застосовано штрафних санкцій на суму 319,6 тис. грн (стягнуто до державного бюджету 306,0 тис. грн). 

За інформацією ГУ ДПС, за період з 13 березня по 13 травня 2021 загальна сума донарахованих штрафних (фінансових) санкцій складає 5674,0 тис. грн.

Вадим Філашкін наголосив, що надалі  спільними зусиллями облдержадміністрації та правоохоронних органів буде продовжено роботу щодо боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним.