Понад 260 нових випадків COVID-19 лабораторно підтверджено у Донецькій області 12 жовтня. Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.
За понеділок коронавірусну хворобу виявили ще у 262 мешканців Донеччини, зокрема у 15 дітей:
– 151 у Маріуполі (7 дітей);
– 44 у Краматорську (4 дитини);
– 20 у Бахмуті (2 дитини);
– 19 у Торецьку (1 дитина);
– 8 у Селидовому;
– 7 у Слов’янську;
– по 3 у Вугледарі, Мар’їнському та Бахмутському районах (1 дитина);
– по 1 у Друкжівці, Світлодарську, Лиманській ОТГ і Мангушському районі.
Павло Кириленко зазначив, що через значне зростання кількості нових хворих значно ускладнюється первинна і вторинна статистична обробка інформації, тож у зведеннях можливі затримки. Зрештою буде врахований кожен хворий, але на це може знадобитися трохи більше часу.
«Пандемія розповсюджується дедалі швидше. Єдиний спосіб зараз її уповільнити – дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних рекомендацій МОЗ. Будьте відповідальними! Уникайте масових скупчень людей, носіть та регулярно міняйте маски, ретельно мийте руки з милом. Бережіть себе та своїх близьких!», - написав очільник області.
![](/storage/app/thumbnails/5e6/998/9eb/XT3F4448_820x360_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/55a/a0b/e3b/121010541_818339468915142_6804074776742023349_o_820x360.jpg)