портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині зафіксовано випадки COVID-19, викликані штамом Дельта

Опубліковано 03 вересня 2021 року, 15:46

Випадки коронавірусної хвороби, викликані новим штамом Дельта,  зафіксовані у Донецькій області у серпні.  Про це заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко повідомив під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області.

«У серпні було вибірково проведено обстеження вже хворих на  COVID-19, які мають лабораторне підтвердження та знаходяться у стаціонарах, на наявність Дельта-антигену.  Так, с 2 по 19 серпня було відібрано 50 випадкових проб від пацієнтів і вони були направлені до референс-лабораторії Центра громадського здоров'я. З цих 50 зразків один потребує уточнення,  один – секвестрації, а решта 48, на жаль, підтвердили штам вірусу.  Таким чином вже с серпня Донеччина має  захворювання і штамом Дельта також», -  сказав він. 

На сьогодні Донецька область у зеленій зоні, але з 28 серпня розпочалось зростання кількості госпіталізованих осіб, хворих на COVID-19.  

«На сьогодні лікуються амбулаторно та стаціонарно 1520 осіб. На ліжку загалом у 17 «ковідних» стаціонарах знаходяться 315 осіб. Динаміка за минулий тиждень складає + 66 осіб, або 25%.  Кожного дня у нас з 28 серпня зростає кількість осіб, які знаходяться на ліжку»,  -  зазначив Олександр Педенко.  

Він закликав мешканців Донеччини не зволікати з вакцинацією проти COVID-19.  Наразі дванадцять центрів масової вакцинації діють у Донецькій області, вакцини достатньо.

Інші новини за темою