портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині ЗНО-2020 проходить в безпечних умовах

Опубліковано 07 липня 2020 року, 15:29

Тестування в рамках зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО-2020) у Донецькій області проходить в безпечних умовах.  Про це під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області розповів перший заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області Володимир Кирилюк.

«ЗНО проходить на підвищеній увазі. Там заходів держнагляду ми не проводимо, але перед кожною сесією комісії в складі органів місцевого самоврядування, управління освіти, Держпродспоживслужби проводять моніторинги. З усіх 72 пунктів незалежного зовнішнього оцінювання, що були перевірені, невідповідності по кількості засобів захисту встановлено не було. Діти в безпечних умовах здають ЗНО, і третій тур буде додатковою перевіркою перед додатковою сесією ЗНО», - наголосив Володимир Кирилюк.

Нагадаємо, що у тестуванні з математики, яким 25 червня розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання, у Донецькій області взяли участь 7116 осіб. Із них – 59, які проживають на тимчасово окупованій території. Лінію розмежування не змогли перетнути 459 осіб (89% від тих, хто бажав узяти участь у ЗНО).

Понад 11,5 тисяч осіб пройшли тестування з української мови та літератури в рамках  ЗНО-2020 у Донецькій області 30 червня.

Також понад тисяча осіб взяли участь у тестуванні зовнішнього незалежного оцінювання з фізики в 7 підготовлених пунктах, розташованих у Краматорську та Маріуполі.